EDGE8-CP24-V1
EDGE8® Adapter Panels, MTP® 24 F, RPS, 3 port panel with 3 black adapters
You might also be interested in
General Specifications
| Product Number | EDGE8-CP24-V1 |
| 光纤类别 | 单模(OS2) |
标准
| RoHS | 无有害物质根据RoHS 2011/65/EU |
设计
| 光纤芯数 | 24 |
| 适配器类型背面 | MTP® |
| 适配器颜色背面 | 黑色 |
| 适配器类型主电平 | MTP®/MPO |
| 适配器颜色正面 | 黑色 |
| 适配器数 | 3 |
设计 - 适配器
| 适配器式样 | Shuttered |
尺寸
| 高度 | 11.8 mm |
| 宽度 | 60.9 mm |
| 深度 | 1259 mm |
| Weight | 1 kg |
订购信息
| Shipping Weight | 2 kg |
| Shipping Height | 19 mm |
| Shipping Width | 178 mm |
| Shipping Depth | 121 mm |