CXL-S1U
Centrix® XL Empty Housings 1U, for up to 3 Centrix XL cassettes
Spécifications générales
| Référence du produit | CXL-S1U |
| Product type | Housings |
| Application | Carrier Networks |
Standards
| RoHS | Free of hazardous substances according to RoHS 2011/65/EU |
Dimensions
| Height | 45 mm |
| Width | 514 mm |
| Depth | 286 mm |
| Weight | 1.75 kg |
Ordering Information
| Height Unit | 1 U |
| Units per delivery | 1/1 |