RXD-OSE-KIT-SP
Kits for RocketRibbon® Extreme Density Optical Splice Enclosure RXD-OSE Service Platform
You might also be interested in
General Specifications
| Product Number | RXD-OSE-KIT-SP |
| Application | Data Centre |
| Product type | Closure Kit |
Standards
| RoHS | Free of hazardous substances according to RoHS 2011/65/EU |
Dimensions
| Height | 89 mm |
| Width | 254 mm |
| Depth | 457 mm |
| Weight | 1.18 kg |
Ordering Information
| Package contents | RXD-OSE Service Platform |
| Units per delivery | 1/1 |