AR-220808PN-ST
Active Equipment Cabinet 2200x800x800 mm, side walls and rear wall, no doors, standard 19-inch
Spécifications générales
| Référence du produit | AR-220808PN-ST |
| Product type | Cabinet |
| Access type | Front access |
| Mounting Type | Cabinet-mount |
| Splice option | No |
| Application | Fiber to the Premises (FTTP) |
Standards
| RoHS | Free of hazardous substances according to RoHS 2011/65/EU |
Dimensions
| Height | 2200 mm |
| Width | 800 mm |
| Depth | 800 mm |
Ordering Information
| Height Unit | 42 U |
| Units per delivery | 1/1 |