CTX-CAB4F2218NNBNB
Armoire avec accès avant Centrix® Armoire avec accès avant Centrix®
Spécifications générales
| Référence du produit | CTX-CAB4F2218NNBNB |
| Type de produit | Centrix |
| Type d'accès | Accès frontal |
| Type de montage | Montage en armoire |
| Option d'épissure | Oui |
| Preterminated | 是 |
标准
| RoHS | 无有害物质根据RoHS 2011/65/EU |
Conception
| Direction d'entrée de câble | Latéral |
尺寸
| 高度 | 2400 mm |
| 宽度 | 1800 mm |
| 深度 | 300 mm |
| Weight | 180 kg |
订购信息
| 高度单位 | 160 U |
| Shipping Weight | 260 kg |
| 每次交付的单元数 | 2/1 |
Quad configuration
160 rack units
Supports 17.280 LC or 11.520 SC ports per cabinet on 1.08 m²
Integrated patch cord management
Single 4 m patch cord for in-frame Cross-Connect
Quick installation feature for Centrix housings
Flat pack for easy transport
20 cable strain relief plates included
40 numbered cable routing hubs included
All front access
40 rack units
Supports 4.320 LC or 2.880 SC ports per cabinet on 0.27 m²
Integrated patch cord management
Single 4 m patch cord for in-frame Cross-Connect
Quick installation feature for housings
Flat pack for easy transport
5x Cable mounting plates include
10x numbered cable routing hubs included
Extendable to dual- or quad cabinet Cross-Connect with a single patch cord length (4 m)